ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

کابینت استیل صنعتی

کابینت استیل صنعتی یکی از انواع کابینت فی است. تمام قسمت های کابینت استیل صنعتی از استیل ساخته میشود و بیشتر در آشپزخانه صنعتی استفاده قرار میگیرد. قیمت این کابینت استیل صنعتی نسبتا گران است و بیشتر برای آشپزخانه صنعتی مورد استفاده قرار می گرد. یکی از ایرادات این کابینت استیل صنعتی این است که باید کاملا ساده استفاده شود و امروزه مورد توجه بسیاری از مشتریان میباشد. چون دلایل مختلف از جمله دوام و ضدزنگ بودن، استفاده از کابینت فی بیشتر مطرح شده و از طرفی از نظر بهداشتی و در هر جایی که مواد غذایی وجود داشته باشد.

برخی از خصوصیات کابینت استیل صنعتی تولید صنایع استیل تجهیز گستر خاورمیانه ایرانیان بدین شرح است:

دای استفاده از ورق در ساخت کابینت، ابتدا اسکلت و شاسی اصلی کابینت ها با پروفیل استیل ضخامت یک و نیم میلیمتر ساخته میشود. این موضوع دوام را بسیار بسیار بالا میبرد.

۲- درب کابینت بصورت حجم بوده و از داخل و بیرون ورق استیل بکار رفته است و مانند کابینت ام دی اف توپر است. این موضوع دوام درب را بالا میبرد.

۳- درب کابینت بصورت ریلی نبوده و لولایی باز و بسته میشود. این موضوع مشکلات نظافت و بهداشتِ انتهای ریل را برطرف کرده است.

۴- هنگام بسته بودن درب کابینت برای استپ درب از مگنت استفاده میشود. این موضوع ایستایی بهتر درب در حالت بسته و دوام قفل استپ را تامین میکند.

۵-برای طبقات داخلی در کابینت زیرسازی تقویتی قرار داده میشود. این موضوع امکان قرار دادن لوازم سنگین درون کابینت را مقدور میسازد.
مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: کابینت ,استیل ,صنعتی ,استفاده ,موضوع ,میشود ,کابینت استیل ,استیل صنعتی ,بالا میبرد ,کابینت بصورت ,موضوع دوام ,کابینت استیل صنعتی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت یزد بسپار yazd baspar group Tami امام زمان (عج) بررسی و نقد پایان نامه ها مطالب درسی Angie good نرم افزار بهرام نورایی اندروید Iran West North